English Version Logare Creare cont

Http: www.confind.ro
E-mail: confind@confind.ro
Tel: 0244333160
Fax: 0244374719
Ofertare:
Dna Albu Fraga
Mobil: 0721211585
E-mail: falbu@confind.ro
Productie Planificare:
Dl Iancu Ciprian
Mobil: 0723203975
E-mail: ciancu@confind.ro
Managementul Proiectelor EPCC:
Dl Bostina Dumitru
Mobil: 0726319054
E-mail: dbostina@confind.ro
Desfacere:
Dna Iancu Simona
Mobil: 0730016167
E-mail: siancu@confind.ro
Financiar:
Dna Oproiu Roxana
Mobil: 0727377197
E-mail: roproiu@confind.ro
Solicitari/Reclamatii:
Dl Radulescu Veronel
Mobil: 0722193679
E-mail: veronel@confind.ro
Resurse umane:
Dl Rasanu Constantin
Mobil: 0726111264
E-mail: crasanu@confind.ro
Aprovizionare:
Dl Ene Doru
Mobil: 0726158100
E-mail: dene@confind.ro


Adresa: Confind, Prahova, Campina 105600, Progresului, Nr 2


Deschide Harta format PDF
Descarca Harta format JPG