Versiune Romana Login Create an account

Http: www.confind.ro
E-mail: confind@confind.ro
Tel: 0244333160
Fax: 0244374719
Inquiries:
Ms Albu Fraga
Mobile: 0721211585
E-mail: falbu@confind.ro
Production-Planning:
Mr Iancu Ciprian
Mobile: 0723203975
E-mail: ciancu@confind.ro
EPCC Projects Management:
Mr Bostina Dumitru (only romanian languages)
Mobile: 0726319054
E-mail: dbostina@confind.ro
Invoicing:
Ms Iancu Simona
Mobile: 0730016167
E-mail: siancu@confind.ro
Financial::
Ms Oproiu Roxana
Mobile: 0727377197
E-mail: roproiu@confind.ro
Quality control:
Mr Radulescu Veronel
Mobile: 0722193679
E-mail: veronel@confind.ro
Human resources:
Mr Rasanu Constantin
Mobile: 0726111264
E-mail: crasanu@confind.ro
Procurement:
Mr Ene Doru
Mobile: 0726158100
E-mail: dene@confind.ro


Adresa: Confind, Prahova, Campina 105600, Progresului, Nr 2

Download Map